٣٥درصدادوات کشاورزی در سوادكوه شمالي پلاک‌گذاری شد.

   
 ٣٥درصدادوات کشاورزی در سوادكوه شمالي پلاک‌گذاری شد.

پلاک گذاری ٣٥درصدادوات کشاورزی در سوادكوه شمالي انجام شد.

به گزارش خبرنگارما، معاون مدیر يت جهاد کشاورزی سوادكوه شمالي گفت: براساس تفاهم نامه مشترک سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و جهاد کشاورزی با پلیس راهور راهنمایی و رانندگی، تراکتور‌ها پلاک گذاری می‌شوند.

محسني با اشاره به فعالیت ١٩٠دستگاه تراکتور در این شهرستان، افزود: از این تعداد، ٣٠دستگاه قبلاپلاک گذاری شد، ٥٣دستگاه در اين مرحله تشکیل پرونده وامروزپلاك گذاري مي شودو ١٠٧دستگاه باقیمانده درحال تشکیل پرونده  و  انتظار نصب پلاک هستندو٣٠درصدتراكتورشهرستان امروزپلاك گذاري مي شود.

او گفت: پلاک گذاری تراکتور‌ها با هدف جلوگیری از تردد خودرو‌های بدون هویت، توزیع عادلانه کارت‌های هوشمند سوخت و سنددار کردن تراکتور‌ها است و به همین منظور، سال ساخت تراکتور‌ها مهم نیست و تراکتور‌های بالای ۳۰ سال نیز می‌توانند پس از تشکیل پرونده از این خدمت بهره‌مند شوند.

 

 

معاونت مدیر جهاد کشاورزی سوادكوه شمالي افزود: پلاک گذاری تراکتورها، ضروری است و براساس قانون، از تردد، خرید و فروش تراکتور‌های بدون پلاک جلوگیری خواهد شد و سهمیه سوخت فقط به تراکتور‌های دارای پلاک داده می‌شود.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.