فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی/ 250 نفر در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام می شوند

   
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی/ 250 نفر در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام می شوند

در جای جای دفاع ما نام اهل بیت و فرهنگ عاشورا وجود دارد و به همین دلیل است که جنگ به دفاع مقدس بدل گردید.

به گزارش عصر سوادکوه؛سرگرد پاسدار محمد رضا خمسیه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه شمالی در نشست خبری راهیان نور با اشاره به اینکه هر چه داریم مدیون خون شهدا می باشد گفت:وقتی به فصل زمستان می رسیم بوی اردوهای راهیان سرزمین نور ،کربلای ایران به مشام می رسد تا تجدید عهد و بیعتی باشد با شهدا ،در جایی که با پوست و استخوان شهدا عجین گردیده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی با تاکید بر اینکه شهدا با هدف و عقل و منطق این راه و مبارزه با کفر و باطل را انتخاب نمودند تصریح کرد:در جای جای دفاع ما نام اهل بیت و فرهنگ عاشورا وجود دارد و به همین دلیل است که جنگ به دفاع مقدس بدل گردید.

خمسیه با اشاره به اینکه به یاری خدا به زودی رژیم صهیونیستی نابود و قدس آزاد می شود راهیان نور را فرصتی برای آشنایی نسل جدید با الگوهای برجسته انقلاب همچون شهدا عنوان کرد و گفت:ما باید از سبک زندگی شهدا درس بگیریم چرا که آن ها به نهایت کمال یعنی قربه الی الله رسیدند.

وی با بیان اینکه در راهیان نور امسال رساندن پیام بسیار مهم است به ابزارهای رسانه ای دشمن اشاره کرد و اظهار داشت:راهیان نور فرصتی است تا پیام ما علاوه بر جوانان خودمان به کل دنیا مخابره شود.

خمسیه با اعلام اینکه رسانه ها وظیفه دارند پیام اسلام و انقلاب را درست منتقل نمایند تصریح کرد:راهیان نور امسال در شهرستان سوادکوه شمالی به استعداد 4 اتوبوس و ماشین های شخصی و پشتیبان به استعداد 250 نفر تا الان آماده اعزام به کربلای ایران می باشند که در 4 شنبه 22 اسفند به مدت 5 روز اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به تشکیل ستاد پشتیبان شهرستانی ابراز داشت:در این سفر فرستنده و گیرنده شهدا و مسیر انتقال مناطق عملیاتی می باشد و ما فقط می توانیم همانند پارازیت هایی در این سفر کمک کار باشیم و نقش اصلی را شهدا دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی با اشاره به برنامه های فرهنگی این اردو گفت:مسابقات ادبی ،یادداشت و دلنوشته و مشارکت زائرین می تواند در اثرگذاری مثبت و معنوی روی زوار تاثیر گذار باشد و این ها در برنامه های فرهنگی سفر گنجانده شده است

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.