هفده مدد جو كميته امدادفاقد مسكن در سوادكوه شمالي

   
هفده مدد جو كميته امدادفاقد مسكن در سوادكوه شمالي

هفده مدد جو كميته امدادفاقد مسكن در سوادكوه شمالي

به گزارش عصر سوادکوه علي مراد نصوري رییس کمیته امداد امام خمینی ره سوادکوه شمالی به خبر نگار ما گفت: درحوزه مسکن مددجویانی که براساس سیاست گذاری كميته امداد در برنامه ۵ساله ششم انشاالله مشکل مسکن مددجویان رفع وهمه مددجویان داراي مسکن مي شوند.

وی افزود دربخش مسكن در سال ۹۶ سهمیه ساخت مسکن در شهرستان سوادکوه شمالی تعداد ۱۶ واحد مسكونی بود که با همت خیرین ومسوؤلین کار ساخت به اتمام رسید وخانه ها تحویل داده  شد.

نصوری با اشاره به اینکه این تعداد در سال۹۷ به ۳۶ واحد افزایش یافته است ابراز داشت: ساخت این خانه ها  باتفاهم نامه تنظیم شده با بسیج سازندگی که کار ساخت خانه محروم را بعهده گرفته است با همکاری خیرین و مشارکت بسیج سازندگي شهرستان درحال انجام مي باشد.

نصوری در ادامه به موضوع مسکن تعدادي ازمددجویان مستاجر که ۱۷ خانوار هستند اشاره كردوگفت ١٧خانوارفاقد زمین جهت احداث مسکن هستندواز خیرین درخواست ميگرددچنانچه زمینی برایشان اهدا ء نمایند کمیته امدادشهرستان پیگیر احداث مسکن این عزیزان خواهد بود

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.