خداحافظی شیرگاهی ها با یکی از نوستالژی های این شهر

   
خداحافظی شیرگاهی ها با یکی از نوستالژی های این شهر

پاییز امسال در کنار خزان برگ های درختان با خاموشی یکی از خاطره ساز ترین مغازه های شیرگاه همراه بود و در خبری تاسف برانگیز برای اهالی فرهنگ و رسانه باجه روزنامه فروشی اکبر شعبان زاده دیگر کرکره هایش برای خدمت به مردم باز نمی شود.

به گزارش عصر سوادکوه پاییز امسال در کنار خزان برگ های درختان با خاموشی یکی از خاطره ساز ترین مغازه های شیرگاه همراه بود و در خبری تاسف برانگیز برای اهالی فرهنگ و رسانه باجه روزنامه فروشی اکبر شعبان زاده دیگر کرکره هایش برای خدمت به مردم باز نمی شود.

شعبان زاده پیرمرد سپیدمویی که برای نسل های مختلف مردم شیرگاه خاطره ساز بوده چند صباحیست که دیگر مغازه اش به روی مردم این شهر باز نیست و انگار در عصر فضای مجازی و رسانه های دیجیتال دیگر مجالی برای فروش روزنامه های کاغذی باقی نمانده بود..

علی ایحال مردم شیرگاه هیچ گاه خدمات و تلاش های این مرد را فراموش نخواهند کرد و برای همه زحماتش در طول این سال ها سپاسگزارند

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.