سرخط اخبار

به گزارش عصر سوادکوه ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدزمان رضایی، بیان و شناسایی آفت و شگرد شیطان را عاملی برای مبارزه با آن دانست و از جمله حربه‌های شیطان با توجه به آیات قرآن به زینت دادن گناه برای آسان شدن انجام آن، کار امروز را به فردا افکندن، کینه و بغض، عُجب و خودپسندی و وسوسه برشمرد و افزود:

امروز شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی میزبان دکتر مرتضی طالع ماسوله از بنیانگذاران سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری ایران ُدکتر ویتالی بورگر رییس انجمن دوستی ایران و سوییس به همراه تعدادی دیگر از فعالان ایرانی و خارجی حوزه توریسم بود.

نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به تاخیر در اجرای پروژه های پل سفید و شهید مهدوی قائم شهر گفت:فشارها در گذشته باعث تغییر پروژه و حتی تعطیلی آن شد وی با اشاره به مشکلات زهکشی این پروژه که به صورت زیرگذر در حال اجراست گفت:

وقتی تغییرات سال های اخیر در شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی را مرور می کنیم مشاهده می نماییم که تعداد منصوبین غیر بومی به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است که به طور کلی در 2 مورد با یکدیگر اشتراک دارند...

اینکه سیر انتخاب ، تعداد جلسات برگزار شده،  کاندیداهای تصدی این سمت، ملاک های انتخاب و... چه بوده در جای خود جای بسی تامل است ولی این سوال که" چرا غرب استان"!  سوال جدی مردم سوادکوه از مسئولین و سیاسیون و متنفذین شهرستانی و فرادستان استانی و حتی پایتخت نشین است!

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور روسیه با استقبال از پیشنهاد آقای ولادیمیر پوتین برای گسترش روزافزون همکاری ها در همه زمینه ها تأکید کردند: باید از تجربیات مفید سالهای اخیر در مسائل منطقه ای و روابط دو جانبه، برای تحکیم و توسعه روابط بهره جست.

چند روز قبل بهرام قاسمی گفته بود که حسن روحانی درخواست دیدار با دونالد ترامپ در نیویورک را رد کرده است، اما سخنگوی کاخ سفید در گفت وگو با خبرنگاران این موضوع را تکذیب کرد ولی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا موضوع تقاضای دونالد ترامپ را تکذیب نکرد، هرچند ارائه جزییات و توضیح درباره آن را به کاخ سفید محول کرد.