پربحث‌های امروز

پربحث‌های دیروز

پربحث‌های هفته


سرخط اخبار

مانور طرح پاکسازی شهرها ، روستاها ، حاشیه راهها ، معابر،جنگل و پارک بمنظور آراستگی و زیباسازی با حضور انصارالحسینی فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی و اصغریان رستمی مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ...

به گزارش عصر سوادکوه،ابراهیم نژاد رییس اداره صنعت،معدن و تجارت سوادکوه شمالی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار در این شهرستان گفت:با همکاری اتاق اصناف مقدار 600 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد در سطح شهرستان توزیع گردید.

فرماندار سوادکوه شمالی: تاریخ در حال تکرار است

پاییز امسال در کنار خزان برگ های درختان با خاموشی یکی از خاطره ساز ترین مغازه های شیرگاه همراه بود و در خبری تاسف برانگیز برای اهالی فرهنگ و رسانه باجه روزنامه فروشی اکبر شعبان زاده دیگر کرکره هایش برای خدمت به مردم باز نمی شود.

تاکنون شنیده‌اید که می‌گویند، فلانی یک تویوتا کرولای قدیمی دارد و حاضر نیست دست از آن بکشد؟ تا به حال از همسایه‌‌تان شنیده‌اید که خودرویی دارد که هنوز بعد از سال‌ها حتی جلوبندی آن به تعمیر نیاز پیدا نکرده است؟

در پی رشد قابل توجه خرید نفت چین و کره جنوبی از ایران، واردات ۴ مشتری عمده آسیایی نفت ایران از این کشور در ماه سپتامبر برای سومین ماه متوالی افزایش داشت و به بالاترین رقم از ماه مارس تاکنون رسید.